Valorant

Valorant Hata Kodu 68

Valorant Hata Kodu 68 birçok oyuncunun sıklıkla karşılaştığı durumlardan biri olabilmektedir. Burada Riot İstemcisi’nin çalışmadığından bahsedilmektedir. Riot İstemcisi’nin çökmesi durumunda istemcinin oyuncu tarafından yeniden başlatılması gerekmektedir. Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun bir dizi ajan rol yapma oyunudur ve rekabetçi bir dövüş oyunudur. Oyunda daha fazla özel yetenek elde etmek veya daha fazla güce sahip olmak için bazı hileler olabilir. Vanguard yazılımı bu hileleri engellemek için geliştirilmiştir. Yazılım belirli koşullar altında çalışmadığında, oynatıcının ekranında bir hata kodu görüntüleyebilir. Yeni başlayan veya bu durumu ilk kez yaşayan oyuncular sorunu nasıl çözeceklerini bilemeyebilirler. Bunu yapmanın, oyuncuların sorunu kısa sürede çözmesi için yeterli olan birkaç yolu vardır. Önerilen tüm çözünürlük seçenekleri Riot Games ve diğer oyuncular tarafından onaylanmıştır.

Valorant hata kodu 68 karşısında yapılması gereken yöntemlerden biri Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmak olacaktır. Bu yöntemin işe yaramaması durumunda oyuncuların bilgisayarındaki aktif olarak çalışan antivirüs programlarını devre dışı bırakması gerekmektedir. Antivirüs programlarıyla Valorant oyunu çoğu zaman uyumlu çalışma prensibi göstermeyebilir. Bu durumda oyundaki bazı sorunlar oluşmasına ve istemcinin durmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde ilk olarak dikkat edilmesi gereken durum oyuncunun kullandığı internetin gücünü kontrol etmesidir. Sorunun devam etmesi halinde oyuncuların Valorant Destek Sayfası ile iletişime geçmesi önerilmektedir. Yaşadığınız sorunları yorumlar kısımında bizimle paylaşırsanız sizlere çözümlerini sunmaktan memnuniyet duyarız.

Valorant Hata Kodu 68 Çözümü

Valorant Hata Kodu 68, Valorant web sitesini kullanırken karşılaşacağınız bir sorundur. Sunucu kapalıyken oluşur. Sorunu çözmenin bir yolu, bilgisayarınızı bölgenizin dışındaki bir sunucuya bağlayan VPN yazılımını kullanmaktır. ExpressVPN, bir VPN programına iyi bir örnektir. Ardından Valorant’ı tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı yeniden başlatmak da dahil olmak üzere bu hatayı düzeltmenin birkaç yolu vardır. İlk adım, hatanın neden oluştuğunu bulmaktır. Bilgisayarınızın sürücülerinde sorun olabilir. Başka bir seçenek de ağınızı kontrol etmektir. Ağ kararlıysa, bu sorunu çözmelidir.

Valorant Hata Kodu 68 sorunu, Valorant Hata Kodu 68
Valorant Hata Kodu 68

Bu sorunu düzeltmenin başka bir yolu da istemciyi yeniden başlatmaktır. Ayrıca sunucu tekrar çevrimiçi olana kadar beklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak sorun devam ederse Valorant’ın bakım için programlanıp programlanmadığını kontrol etmelisiniz. Sunucuların ne zaman çevrimdışı olacağını öğrenmek için downdetector’ı da kullanabilirsiniz.

Valorant Hata Kodu 68 sorunu kısaca bir bağlantı sorunudur. Bunu düzeltmek için oyun istemci yazılımınızı yeniden başlatın ve oyunun sunucularına bağlanın. Bazen bu hata, sunucu bağlantı sorunu da dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir.

Teknofaw

Site Destek dijital performans ve reklam işbirliğinde olarak teknofaw.com kurucusu. Oyunseverlerin en sevdiği mobil ve PC oyunları hakkında en son haberleri, incelemeleri ve rehberleri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu