CS GO

Cs Go Konsol Açma; Nasıl Yapılır?

Cs Go Konsol Açma Nasıl Yapılır? Counter-Strike: Global Offensive’de Geliştirici Konsolunda komutları çalıştırmak için konsolu nasıl açacağınızı bilmelisiniz. Ancak birçok oyuncu bu özelliği nerede ve nasıl kullanacağını bilmiyor. Varsayılan olarak konsol açık değildir, bu da bazı oyuncular için sinir bozucu veya sinir bozucu olabilir. Counter-Strike konsolu etkinleştirildiğinde, maçınız ve sunucu hakkında ek bilgileri görüntüleyebilir ve oyun deneyiminizi geliştiren komutları gerçekleştirebilirsiniz. Konsolu etkinleştirirken size yol göstermesi için bu gönderiyi kullanabilirsiniz.

Cs Go Konsol Açma (Etkinleştirme)

  1. CSGO’yu başlatın ve Settingsmenüyü bulun, ardından üzerine tıklayın.
  2. GameÜstteki ayarlar kategorisine gidin .
  3. İlk bölümde, Enable Developer Consoleayarı bulun.
  4. Açılır seçeneğe basın, ardından tıklayın Evet Simgesine.
Cs Go Konsol Açma
Cs Go Konsol Açma
  1. ~Ardından, klavyenizdeki tuşu girin .
  2. Başarıyla yapılırsa, artık oyununuz için tüm konsolu görebilirsiniz.

cs go komutları kullanma

Developer Console’a şimdi erişerek komutları kullanabilirsiniz. Komutları açıklamak için kullanılan birçok oyun içi örnekten biri, saniyedeki karelerin (FPS) nasıl gösterileceğidir.

  1. CSGO oyununuzu başlatın ve bir sunucuya veya maça yükleyin.
  2. Tuşa basın ~, bu konsolu açacaktır.
  3. Bundan sonra, komutu kopyalayıp konsoldaki metin kutusuna yapıştırın. Örneğimiz için, komutu kullanacağız cl_showfps 1.
  4. Alana aldıktan sonra, komutun sağındaki tuşuna basın Enterveya tıklayın .Submit
cs go komutları kullanma
cs go komutları kullanma

Teknofaw sizlere en güncel içerikleri sunan bir platformdur. Cs Go Konsol Açma Pdf için bizlere sorunuz var ise yorumlarda belirtebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konuda sizlere yardımcı olmak isteriz. Genel Kategorisi’nde bulunan haberlerimize göz gezdirebilir, bizleride sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Teknofaw

Site Destek dijital performans ve reklam işbirliğinde olarak teknofaw.com kurucusu. Oyunseverlerin en sevdiği mobil ve PC oyunları hakkında en son haberleri, incelemeleri ve rehberleri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu