CS GO

CS GO Bekleme Süresi Kaldırma Kodu

CS GO Bekleme Süresi Kaldırma Kodu, “ESC” tuşunun altında bulunan é tuşuna basın.

  • sv_cheats 1
  • mp_roundtime 9999
  • mp_roundtime_defuse 9999
  • mp_restartgame 1

Kodlarını sırası ile girin. CSGO süre kaldırma kodu ile nasıl süreyi bu şekilde kolayca kaldırabilirsiniz.

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyunu indirdiğiniz de oynayarak oyunu daha iyi kavrayabilirsiniz. Maçlar arası beklemek can sıkıcı olabilir. Bu durumda bekleme süresi kaldırma kodunu kullanarak kolayca bu süreyi de kaldırabilirsiniz. Bu sayede de bekleme süresinin dolmasını beklemek yerine kendinizi yeni bir maça atabilirsiniz.

CS GO Bekleme Süresi Kaldırma Kodu

CS:GO oyunu ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar. Bu sayede oyun içerisinde ilgi ve becerilerin gösterildiği bir ortam yaratıldı. Daha sonrasında oyunda oyuncular kendi kendiliğini oyunu oynamakla kalmayayıp diğerlerine de tavsiye etmeye başladı. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Böylece de oyun içerisinde rekabet daha fazla artmaya yardımcı oldu. CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı. Yıllar geçse de bitmeyen rekabet ve oyuncular edindi. Gelecek yıllarda belki popülerliği ara sıra sarsılsa da yine de bir çok kişi tarafından sürekli olarak oynanacak bir oyundur.

Counter strike süre değiştirme komutu

Round başlangıcında olan donup kaldığımız süreyi de düzenleyebiliriz. Bu süre genelde satın alımlar için kullanılıyor. Siz arkadaşlarınızla belirli bir haritada oynuyorsanız bu süreye ihtiyacınız kalmayabilir. Bu bekleme süresini kaldırmak veya düzenlemek içinse şu komutu yine konsola yazmanız yeterli olacaktır “mp_freezetime 0 “. Kodun sonundaki “0”ı değiştirip süreyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

CS GO 1.6 sürümde round süresi, yani bomba kurulmadığı zamanda oyundaki round bitme süresidir. Bu 2 vs 2 gibi yani 2 kişilik oyunlarda daha çok kullanılıyor. Oyuncu sayısı az olunca oyunda birbirlerini bulmaları haliyle daha uzun sürüyor. Buda oyunu tam anlamıyla oynayamadan round süresi yüzünden bitmesine yol açıyor. Roundların süresiz yapmak için şu kod oyundaki konsola yazılmalıdır. Açılan konsolda metin girişine ” mp_timelimit 0 ” yazarsanız oyundaki süre kalkacaktır. Bu sayede arkadaşınızla sonsuza dek oyunu ölmeden oynayabilirsiniz. Oyunda herhangi bir takımda hiçbir oyuncu kalmazsa eğer karşı takıma puan gidecektir. Buda bizim zararımıza olur.

Yapamayanlar olursa yorumlar kısmında belirtirse yardımcı olmaya çalışırız. Eğer başka sorunlarla karşılaşırsanız yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknofaw

Site Destek dijital performans ve reklam işbirliğinde olarak teknofaw.com kurucusu. Oyunseverlerin en sevdiği mobil ve PC oyunları hakkında en son haberleri, incelemeleri ve rehberleri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu