Clash of Clans

Clash of Clans 10 Seviye köy düzeni

İçerik Tablosu

Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzeni, Belediye binası 10 için en iyi temel düzenleri burada bulabilirsiniz.

Clash of Clans 10 Seviye köy düzeni ganimet koruma

Clash of Clans Seviye 10‘dayken, köy düzeninde bir takım değişiklikler göreceksiniz. Birincisi Belediye Binası. Bu yapı, klanınızın kendini savunmasına yardımcı olan çok önemli bir yapıdır. Seviye 10‘a yükseltildiğinde mavi griye dönecek. Onuncu seviyede, üstte metal bir ızgara ve ikinci bir gözetleme kulesi göreceksiniz. Kule, tepeye yakın açıklıklarından erimiş lavları döken bir lav oluğu ile donatılmıştır. Ayrıca giriş yolunun altın kaplama olduğunu göreceksiniz. Bu yükseltme size 5.000.000 mal olacak ve 14 gün sürecek.

Ayrıca Dostluk Mücadeleleri aracılığıyla yeni köy tasarımlarını deneyebilirsiniz. Bunlar, yeni köy tasarımlarını test etmenin ve klan arkadaşlarınızın bunlara nasıl tepki vereceğini görmenin bir yoludur. Ayrıca, dostça mücadeleler, birliklerini tüketmeden klan arkadaşlarınıza saldırmanızı sağlayacaktır. Ek olarak, savaş eşleştirmesinde sizin saldırı ve savunma gücünüzün yanı sıra klanınızın galibiyet serisini de dikkate alacak güncellemeler var.

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni Kopyalama işlemi çok kolaydır. Belediye Binasına ek olarak, Belediye Binanızı bir ganimet yeri olarak da kullanabilirsiniz. Bu, kaynaklarınızı düşman birliklerinden korumanıza yardımcı olacaktır. Bu binayı kullanmanın bir başka yolu da etrafına birkaç farklı yapı yerleştirmektir. Tesla kulesini ve Cehennem kulesini yanına yerleştirebilirsiniz. Bu binalar, iyi bir ordu kompozisyonu olmadan rakiplerinizin size saldırmasını zorlaştıracaktır. Oldukça başarılı olan bu köy düzenleri ile köyünüz artık güvende. Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması artık imkansız. Verdiğimiz Clash of clans köy düzeni linkleri ile en iyi temel düzeninizi bulup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz 10. Seviye Köy Düzeni Kopyalama işlemi yapamayanlar yorumlar kısmında bize bildirebilir.

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça korunaklı bir hale getireceksiniz. 2022 yılında kupa, savunma ve kaynak koruma için kullanabileceğiniz en iyi Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni Kopyalama rehberimize aralıklarla ziyaret etmeyi unutmayın. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. En iyi köy düzeni size daha fazla zırh gibi savunma sağlayacaktır.

Teknofaw

Site Destek dijital performans ve reklam işbirliğinde olarak teknofaw.com kurucusu. Oyunseverlerin en sevdiği mobil ve PC oyunları hakkında en son haberleri, incelemeleri ve rehberleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu